Nasz wspaniały Zespół

Nasz zespół jest gotowy odpowiedzieć na wszelkie pytania

Marek Nowaczyk

Kierowca

Fureo.pl to portal ogłoszeniowy w kategorii samochody osobowe. Dzięki nam szukanie pojazdu jest bardzo proste.

Jako doświadczona drużyna możemy więcej

  • Doświadczeni kierowcy
  • Wiele lat w branży
  • Miłość do motoryzacji

Częste pytania

Częstym sposobem na ogłoszenie o sprzedaży swojego samochodu to przyklejenie kartek na tylne boczne szyby z informacją o sprzedaży.

Jeśli dysponujesz wolnym czasem i niedaleko Ciebie jest giełda samochodowa to warto spróbować takiej metody.

Sporo sprzedających wybiera taką metodę. Wystarczy dołączyć do grupy na przykład BMW i tam dodać ogłoszenie.

Portal dedykowany czyli przeznaczony do publikowania ogłoszeń taki jak fureo – Zawsze można wybrać taką metodę. Jest to najprostszy sposób, spośród wcześniej wymienionych. Ma największy zasięg. Twoje ogłoszenie zobaczy cała Polska.

Jeśli szukasz konkretnego modelu to najlepszym sposobem jest portal ogłoszeniowy. Możesz w łatwy sposób wyszukać model dokładnie taki jakiego szukasz

Tak, zdecydowanie jeśli masz możliwość zakupu od znajomego to nie musisz się zbyt długo zastanawiać. Zazwyczaj masz gwarancję, że stan techniczny będzie zgodny z tym co mówi Twój znajomy.

Na oględziny zabierz ze sobą rodzinę i znajomych. Nigdy nie bierz gotówki. Nie wpłacaj zaliczek. Włącz wszystkie możliwe funkcje pojazdu. Przede wszystkim światła. Sprawdź dodatki takie jak czujnik deszczu, nawet jeśli nie pada (możesz spryskać szybę wodą). Sprawdź podgrzewane fotele. Podczas jazdy próbnej wjedź również na wyboistą drogę.

Jeśli kupujesz swój pierwszy samochód w życiu zapewne będziesz chciał/chciała zaimponować swoim znajomym. To jest błędne podejście ponieważ większość kupuje swój pierwszy samochód zbyt pochopnie. W takim przypadku poproś tatę o poradę. Będzie to bezcenna, szczera rada od doświadczonego kierowcy

Twój samochód wybrałby fureo. Wybierz i Ty.

Fureo to ogłoszenia motoryzacyjne w kategorii samochody osobowe od osób prywatnych i firm. Znajdziesz tu samochody osobowe używane i nowe. Giełda samochodowa czy komis samochodowy teraz bez wychodzenia z domu. BMW, Volkswagen, Renault a może Honda?
Darmowy portal ogłoszeniowy. Życzymy szerokiej drogi